PEKÁRNA VELÍŠEK

Náš příběh

Připravujeme...

1991
Takhle to začalo
Příběh naší rodinné pekárny jsme začali psát v roce 1991 v Kamenici nad Lipou, kde sídlíme dodnes. Na začátku jsme měli tým lidí, se kterými jsme pekli pouze x druhů slaného a sladkého pečiva. Postupně se naše řady začali rozšiřovat, díky čemuž jsme byli schopni rozšiřovat náš sortiment a také naše pobočky.
1991
1995
Stále pečeme
V naší pekárně je je stále rušno. Aby taky ne, když jsme začali péct 3x denně čerstvé pečivo, které nově prodáváme v sobotu i v neděli. Náš sortiment začíná být velmi pestrý. Najdete u nás mnoho druhů chleba, běžné pečivo, celozrnné, koláče, koblihy a další. Pečivo pravidelně rozvážíme našim odběratelům a zásobujeme naše kamenné prodejny.
1995
2000
Modernizujeme pekárnu
V roce 2000 jsme se rozhodli pro velkou investici do modernizace naší pekárny. Pořídili jsme linku na .... + bych vypsal kolik čeho zvládnou produkovat, jak se zrychlil čas atd.
2000
2021
Slavíme 30 let
Od našeho začátku oběhlo už 30 let. Za tu dobu jsme zvládly rozšířit nabídku našeho pečiva a vybudovali jsme kamenné prodejny v šesti městech v jižních Čechách a na Vysočině. Jediné, co se u nás nezměnilo je kvalita našeho pečiva. Tu si držíme stále stejnou jako tomu bylo v roce 1995.
2021